Technik ochrony fizycznej osób i mienia

Jeśli jesteś odważny spostrzegawczy i sprawny fizycznie to idealny kierunek dla ciebie. Zadaniami ochroniarza jest zapewnienie bezpieczeństwa i zabezpieczanie zdrowia i życia ochranianych osób, wykrywanie zagrożeń, ochrona imprez masowych, zabezpieczanie centrów handlowych i miejsc użyteczności publicznej. Praca jako technik ochrony osób i mienia opiera się również na planowaniu systemu ochrony oraz strategii, jak uniknąć zagrożenia.

2 lata

BPO.02 Ochrona osób i mienia