Szkoły Neptun

Szkoła podstawowa dla dorosłych
Image is not available

Szkoła podstawowa dla dorosłych to szansa dla osób, które z różnych powodów nie dokończyły nauki na tym poziomie i są gotowi je uzupełnić. Nauka w naszej szkole pozwoli zdobyć wykształcenie podstawowe niezależnie od wieku czy aktualnej sytuacji życiowej.

Szkoły Neptun

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych
Image is not available

Liceum dla dorosłych to szansa dla osób, które z nie miały możliwości dokończyć nauki na tym poziomie i chcą je uzupełnić. Nauka w naszym zaocznym liceum to możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła zawodowa
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła medyczna
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców z dziedziny medycyny oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Kursy kwalifikacyjne i zawodowe
Image is not available

Prowadzimy także kursy kwalifikacyjne i zawodowe dla tych osób, które chcą zdobyć solidne wykształcenie i wykorzystać zdobyte w toku nauki kwalifikacje do znalezienia pracy. Dzięki nim masz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych lub wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu prywatnym.

Szkoły Neptun

Szkolenia
Image is not available

Szkolenia to doskonała możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach. Mogą zostać wykorzystane zarówno do celów zawodowych jak i osobistych. Dopasowujemy termin i program szkolenia do Twoich oczekiwań, a krótki czas szkolenia umożliwia pogodzenie uczestnictwa z obowiązkami zawodowymi lub rodzinnymi.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Policealna szkoła medyczna

1-2 lata

Zaoczny tryb nauczania

Egzamin zawodowy i matura

Uprawnienia szkoły publicznej

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom medycznego rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców z dziedziny medycyny oraz zainteresowania naszych słuchaczy. Kierunki w naszej szkole cieszą się dużą popularnością, ze względu na perspektywy późniejszej pracy oraz możliwość uzyskania państwowych uprawnień do wykonywania zawodu. Słuchacze po ukończeniu szkoły zawodowej są przygotowani do wejścia na rynek pracy, bez konieczności martwienia się o swoje kwalifikacje. Nie czekaj z decyzją i zadbaj o swoją przyszłość już dziś. Wybierz kierunek zgodny z twoimi zainteresowaniami i planami zawodowymi. Aby zapisać się do naszej szkoły, kliknij “Zapisz się”.

Kierunki

Nasze społeczeństwo stale dąży do starzejącego się społeczeństwa, a postęp medycyny wciąż sprawia, że żyjemy dłużej. Zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze...

Ukończenie tego kierunku daje uprawnienia do asystowania przy zabiegach ortodontycznych oraz wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych na zlecenie...

Absolwent kierunku technik masażysta posiada uprawnienia w zakresie masażu: segmentarnego, sportowego, klasycznego i limfatycznego. W naszej szkole...

Celem pracy technika sterylizacji jest zapewnienie odpowiedniej czystości sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia. Technik sterylizacji medycznej...

Zadaniem opiekunki dziecięcej jest zajmowanie się i sprawowaniem fachowej opieki nad dziećmi. Opiekunka dziecięca ma zapewnić bezpieczeństwo...

Myślisz o zaistnieniu w branży medycznej i pracy w gabinecie stomatologicznym. Na tym kierunku przygotujesz się do asystowania lekarzowi dentyście...

Zaoczny tryb nauczania

 

Ważne jest dla nas, aby każdy miał szansę uzupełnić swoją edukację. Zajęcia w naszej szkole policealnej prowadzone są w trybie zaocznym. Dzięki temu każda osoba, która chce zdobyć wykształcenie zawodowe, ma szanse zrobić to bez względu na tryb swojego życia, pracę czy rodzinę. Zaoczny tryb nauczania daje możliwość zdobywania wiedzy nawet osobą, które mają wiele obowiązków i mało czasu.

Policealna szkoła medyczna – kto może się zapisać?

 

Do szkoły policealnej może zapisać się każda osoba, która posiada świadectwo ukończenia liceum lub technikum. Rekrutację prowadzimy na wszystkie semestry nauki. Nie ważne więc czy ponownie zaczynasz swoją przygodę ze szkołą policealną, czy chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę na naszą.

Neptun – Szkoła dla dorosłych w Gdańsku

Zapisz się online

Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!

Kontakt

Neptun

Szkoły dla dorosłych w Gdańsku