Slide 1

Szkoły Neptun

Szkoła podstawowa dla dorosłych
Image is not available

Szkoła podstawowa dla dorosłych to szansa dla osób, które z różnych powodów nie dokończyły nauki na tym poziomie i są gotowi je uzupełnić. Nauka w naszej szkole pozwoli zdobyć wykształcenie podstawowe niezależnie od wieku czy aktualnej sytuacji życiowej.

Slide 1

Szkoły Neptun

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych
Image is not available

Liceum dla dorosłych to szansa dla osób, które z nie miały możliwości dokończyć nauki na tym poziomie i chcą je uzupełnić. Nauka w naszym zaocznym liceum to możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny.

Slide 1

Szkoły Neptun

Policealna szkoła zawodowa
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Slide 1

Szkoły Neptun

Policealna szkoła medyczna
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców z dziedziny medycyny oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Slide 1

Szkoły Neptun

Kursy kwalifikacyjne i zawodowe
Image is not available

Prowadzimy także kursy kwalifikacyjne i zawodowe dla tych osób, które chcą zdobyć solidne wykształcenie i wykorzystać zdobyte w toku nauki kwalifikacje do znalezienia pracy. Dzięki nim masz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych lub wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu prywatnym.

Slide 1

Szkoły Neptun

Szkolenia
Image is not available

Szkolenia to doskonała możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach. Mogą zostać wykorzystane zarówno do celów zawodowych jak i osobistych. Dopasowujemy termin i program szkolenia do Twoich oczekiwań, a krótki czas szkolenia umożliwia pogodzenie uczestnictwa z obowiązkami zawodowymi lub rodzinnymi.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Opiekunka środowiskowa

Jeśli myślisz o podjęciu pracy w domu pomocy społecznej,  zapisz się do naszej szkoły. Ukończenie tego kierunku da Ci kwalifikacje do udzielania pomocy i świadczenia usług opiekuńczych osobom niesamodzielnym, przewlekle chorym i samotnym, które nie mają dostatecznego wsparcia ze strony najbliższego otoczenia. Opiekunka środowiskowa to osoba, która dba o zdrowie i samopoczucie swoich podopiecznych. W naszej szkole policealnej kładziemy nacisk na umiejętności przyszłych opiekunek środowiskowych w zakresie aktywizacji społecznej i metod rozwijania zainteresowań podopiecznych. Absolwenci szkoły Neptun są przygotowani do wykonywania zawodu opiekunki środowiskowej i profesjonalny i dokładny sposób.

Przedmioty

Czas trwania

 

1 rok

Kwalifikacja

 

SPO.05 Świadczenie usług opiekuńczych 

Kontakt

Neptun

Szkoły dla dorosłych w Gdańsku