Szkoły Neptun

Szkoła podstawowa dla dorosłych
Image is not available

Szkoła podstawowa dla dorosłych to szansa dla osób, które z różnych powodów nie dokończyły nauki na tym poziomie i są gotowi je uzupełnić. Nauka w naszej szkole pozwoli zdobyć wykształcenie podstawowe niezależnie od wieku czy aktualnej sytuacji życiowej.

Szkoły Neptun

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych
Image is not available

Liceum dla dorosłych to szansa dla osób, które z nie miały możliwości dokończyć nauki na tym poziomie i chcą je uzupełnić. Nauka w naszym zaocznym liceum to możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła zawodowa
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła medyczna
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców z dziedziny medycyny oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Kursy kwalifikacyjne i zawodowe
Image is not available

Prowadzimy także kursy kwalifikacyjne i zawodowe dla tych osób, które chcą zdobyć solidne wykształcenie i wykorzystać zdobyte w toku nauki kwalifikacje do znalezienia pracy. Dzięki nim masz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych lub wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu prywatnym.

Szkoły Neptun

Szkolenia
Image is not available

Szkolenia to doskonała możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach. Mogą zostać wykorzystane zarówno do celów zawodowych jak i osobistych. Dopasowujemy termin i program szkolenia do Twoich oczekiwań, a krótki czas szkolenia umożliwia pogodzenie uczestnictwa z obowiązkami zawodowymi lub rodzinnymi.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum dla dorosłych to szansa dla osób, które z nie miały możliwości dokończyć nauki na tym poziomie i chcą je uzupełnić. Nauka w naszym zaocznym liceum to możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dodatkowo dajemy możliwość zapisu na każdy semestr nauki, nie musisz więc zaczynać szkoły od początku. Dobre i pewne wykształcenie na poziomie liceum to perspektywa podjęcia pracy zawodowej na satysfakcjonującym stanowisku.

3 lub 4 lata

Zaoczny tryb nauczania

Egzamin maturalny

Uprawnienia szkoły publicznej

Zaoczny tryb nauczania

 

Ważne jest dla nas, aby każdy miał szansę uzupełnić swoją edukację. Zajęcia w naszym liceum ogólnokształcącym prowadzone są w trybie zaocznym. Dzięki temu każda osoba, która chce zdobyć wykształcenie średnie, ma szanse zrobić to bez względu na tryb swojego życia, pracę czy rodzinę. Zaoczny tryb nauczania daje możliwość zdobywania wiedzy nawet osobą, które mają wiele obowiązków i mało czasu.

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych – kto może się zapisać?

 

Do liceum dla dorosłych może zapisać się każda osoba, która posiada świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej lub gimnazjum. Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych jednak może się do niej zapisać również osoba niepełnoletnia jeśli ma skończone 16 lat i posiada zgodę rodzica. Rekrutację prowadzimy na wszystkie semestry nauki. Nie ważne więc czy ponownie zaczynasz swoją przygodę ze szkołą podstawową, czy chcesz zmienić swoją dotychczasową szkołę na naszą.

Neptun – Szkoła dla dorosłych w Gdańsku

Zapisz się online

Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!

Kontakt

Neptun

Szkoły dla dorosłych w Gdańsku