Szkoły Neptun

Szkoła podstawowa dla dorosłych
Image is not available

Szkoła podstawowa dla dorosłych to szansa dla osób, które z różnych powodów nie dokończyły nauki na tym poziomie i są gotowi je uzupełnić. Nauka w naszej szkole pozwoli zdobyć wykształcenie podstawowe niezależnie od wieku czy aktualnej sytuacji życiowej.

Szkoły Neptun

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych
Image is not available

Liceum dla dorosłych to szansa dla osób, które z nie miały możliwości dokończyć nauki na tym poziomie i chcą je uzupełnić. Nauka w naszym zaocznym liceum to możliwość pogodzenia edukacji z pracą zawodową i czasem przeznaczonym dla rodziny.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła zawodowa
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Policealna szkoła medyczna
Image is not available

Szkoły policealne dają możliwość kształcenia w zawodzie, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Kierunki kształcenia dobierane są tak, aby odpowiadać na zapotrzebowanie pracodawców z dziedziny medycyny oraz zainteresowania naszych słuchaczy.

Szkoły Neptun

Kursy kwalifikacyjne i zawodowe
Image is not available

Prowadzimy także kursy kwalifikacyjne i zawodowe dla tych osób, które chcą zdobyć solidne wykształcenie i wykorzystać zdobyte w toku nauki kwalifikacje do znalezienia pracy. Dzięki nim masz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych lub wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu prywatnym.

Szkoły Neptun

Szkolenia
Image is not available

Szkolenia to doskonała możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach. Mogą zostać wykorzystane zarówno do celów zawodowych jak i osobistych. Dopasowujemy termin i program szkolenia do Twoich oczekiwań, a krótki czas szkolenia umożliwia pogodzenie uczestnictwa z obowiązkami zawodowymi lub rodzinnymi.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Higienistka stomatologiczna

Ukończenie tego kierunku daje uprawnienia do asystowania przy zabiegach ortodontycznych oraz wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. Higienistka stomatologiczna posiada również kompetencje w ramach profilaktyki próchnicy zębów oraz profilaktyki periodontologicznej, ortodontycznej, stomatologicznej i onkologicznej. Jako absolwent tego kierunku można również prowadzić edukację w zakresie higieny stomatologicznej wśród dzieci i młodzieży. Ukończenie tej specjalizacji pozwala na podjęcie pracy w gabinetach stomatologicznych i ortodontycznych oraz w ramach zakładów opieki zdrowotnej. 

Przedmioty

Czas trwania

 

2 lata

Kwalifikacja

 

MED.02. Wykonywanie świadczeń stomatologicznych z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia jamy ustnej oraz współuczestniczenia w procesie leczenia

Kontakt

Neptun

Szkoły dla dorosłych w Gdańsku