Neptun szkoła dla dorosłych

W skład naszej oferty wchodzą zaoczne liceum dla dorosłych, zaoczna szkoła podstawowa dla dorosłych, szkoły policealne, szkoły medyczne, a także atrakcyjne kierunki zawodowych kursów kwalifikacyjnych, po których można zdobyć tytuł technika.

Neptun szkoła

Neptun szkoła – dzięki doświadczonej kadrze pedagogicznej, indywidualnemu podejściu do słuchaczy, doskonałej lokalizacji uważana jest przez wielu za najlepszą szkołą zaoczną dla dorosłych w Gdańsku.

Zajęcia w naszej szkole prowadzimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po prostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami! Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zdobyć wymarzony zawód i rozpocząć karierę zawodową w Gdańsku!

Profesjonalna kadra

Zatrudnieni przez nas doradcy zawodowi obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy. Dzięki temu możemy Ci natychmiast zaoferować kształcenie w najbardziej popularnych kierunkach! Wiemy, na czym Ci zależy. Jesteśmy szkołą, która Cię rozumie. Szybko i skutecznie reagujemy.

Gwarancja jakości

Mamy uprawnienia szkoły publicznej, dzięki temu możemy korzystać z programów MEN. Jeśli wybierzesz szkołę dwuletnią, kończąc naukę zdobędziesz państwowy dyplom z tytułem technika. Po szkole rocznej zostaniesz specjalistą w zawodzie zgodnym z Polską Klasyfikacją Zawodów.

Doradztwo zawodowe

Zatrudnieni przez nas doradcy zawodowi obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy. Dzięki temu możemy Ci natychmiast zaoferować kształcenie w najbardziej popularnych kierunkach! Wiemy na czym Ci zależy. Jesteśmy szkołą, która Cię rozumie. Szybko i skutecznie reagujemy.

Niskie ceny

Pamiętaj, że dobra szkoła nie musi kosztować drogo. W szkole Neptun na wybranych kierunkach możesz uczyć się za darmo. UWAGA! Czesne już od 0 złotych! Nie płacisz wpisowego! Jeśli polecisz naszą szkołę znajomym, masz semestr gratis! Liceum Ogólnokształcące za darmo. Profesjonalne pracownie Abyś dobrze nauczył się swego zawodu, będziesz mógł korzystać z naszych pomocy naukowych i nowoczesnego sprzętu, takiego, który będziesz obsługiwał w swojej przyszłej pracy. Zapewniamy pracownie wyposażone zgodnie z wytycznymi MEN. Realizujemy najnowsze programy nauczania.

Neptun – Szkoła dla dorosłych w Gdańsku

Zapisz się online

Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!